درباره ما

سابقه فعالیت و تاریخچه

چاپ بر روی انواع لیوان ، قاب موبایل ، کوسن ، تی‌شرت و…

بطور کلی وب سایت استودیو روچک فعالیت خود را در زمینه چاپ برروی انواع قاب موبایل، تبلت، ماگ، تی شرت، پازل، کوسن، پیکسل و … آغاز کرده است، و در نظر دارد محصولات خود را به تولید انبوه برساند. وب سایت استودیو روچک علاوه بر ارائه انواع طرح های متنوع و زیبا برای چاپ بر روی محصولات مختلف ، این امکان را نیز فراهم نموده است تا شما نیز بتوانید طرح های دلخواه خود را برای ما ارسال کنید و ما طرح ارسالی شما را بر روی محصول مورد نظرتان چاپ و برای شما ارسال کنیم. وب سایت استودیو روچک با بکار گیری طراحان خلاق و با تجربه این امکان را نیز فراهم نموده است تا طرحی را که شما در ذهن خود دارید برای شما طراحی کنند.
همچنین استودیو روچک در نظر دارد تا بزودی بتواند با طراحان عزیز نیز همکاری نماید و طرح‌های ایشان را از طریق وبسایت استودیو روچک روی محصولات به فروش برساند.اطلاعات تماس

جهت ارتباط و برقراری تماس با هر یک از قسمت های وب سایت می توانید با شماره و ایمیل پایین تماس بگیرید.
جهت سهولت در برقراری ارتباط از اپلیکیشن های Whatsapp،Telegram، استفاده می کنیم، که می توانید از طریق آنها نیز با ما در ارتباط باشید.
همچنین شماره پیامک، ایمیل و فرم مقابل برای ثبت انتقادات و پیشنهادات شما در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است سریعترین راه ارتباط با استدیو نون، تلگرام می‌باشد.

 • آدرس:

  تهران ، شهرک غرب ، فاز ۶ ، خیابان گل افشان شمالی ، کوچه پنجم ، پلاک ۶

 • تلفن تماس:

  تلفن/فکس : ۸۸۳۷۴۶۱۲-۰۲۱

  تلگرام: ۰۹۰۳۸۱۴۱۷۰۳

 • کد پستی:

  1469773451

لطفا توجه داشته باشید، ثبت سفارش فقط از طریق سایت انجام می شود و هیچ گونه خرید حضوری انجام نمی گردد، لطفا به آدرس فوق مراجعه نفرمایید!